Електронна реєстрація до ДНЗ

Шановні батьки!

Роз'яснення щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації

Управління освіти і науки Бориспільської міської ради, зважаючи на численні звернення щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації дітей дошкільного віку, інформує наступне.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами), на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини.

Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.

Зарахування дітей на підставі інших документів та черги у електронній реєстрації зазначеним Положенням не передбачено.

Разом з тим повідомляємо, що електронна реєстрація на порталі Інформаційної системи управління освітою України - ІСУО: www.isuo.org

застосовується лише для складання списків з обліку дітей дошкільного віку, з метою визначення потреби в місцях для дітей у дитячих садках.

Будемо раді бачити вас та ваших малят!