Звіт

На виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка» від 11 квітня 2012 року № 257/2012, плану міських заходів з нагоди відзначення у місті Борисполі 200-річчя від дня народження видатного українського поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, затвердженого Бориспільським міським головою А.С.Федорчуком від 14.11.2013 № 425-1, наказу управління освіти і науки Бориспільської міської ради «Про проведення заходів з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка» від 20 січня 2014 року, у рамках Року, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, у навчальному закладі  були заплановані та проведені заходи щодо відзначення видатної дати з дня народження Кобзаря.

В закладі оформлена тематична виставка художніх творів Т.Г.Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, через століття!». У всіх вікових групах оформлені куточки для ознайомлення дітей з життям та творчістю Т.Г.Шевченка: виставка дитячих книжок з творами поета, картини, ілюстрації та портрети. Дуже цікаво та корисно пройшла з педагогами поетична година «Сторінками Кобзаря», на якій вони декламували вірші Т.Г.Шевченка.

Протягом тижня педагоги ДНЗ використовували різноманітні форми організації діяльності дітей щодо ознайомлення з життям та творчістю великого Кобзаря.

Вихователі знайомили дітей з творчістю поета «Пам'ять про Т.Г.Шевченка живе і вічно житиме в серцях українців»: читали вірші, розглядали ілюстрації до творів, слухали пісні на слова Т.Г.Шевченка «Реве та  стогне Дніпр широкий», «Зоре моя вечірня», «Зацвіла в долині», проводили бесіди з дітьми «Дитячі роки маленького Тараса», «Життя та творчість Т.Г.Шевченка». Також познайомили дітей із збіркою поетичних творів Тараса Шевченка «Кобзар».

Цікаво пройшли заняття в ДНЗ з розвитку мовлення та ознайомлення з навколишнім середовищем: «Тарасові шляхи», «Тарас Шевченко – великий поет України».

Діти із задоволенням читали вірші на конкурсі читців ДНЗ «Віночок віршів Т.Г.Шевченка». Організована виставка малюнків за творчістю Т.Г.Шевченка «Шевченко очима дітей».

Протягом тижня також проводилась робота з батьками: батьки разом з дітьми приймали активну участь у конкурсі малюнків до віршів Т.Г.Шевченка. В інформаційні куточки для батьків був розміщений інформаційний вісник «Історія життя великого українського поета Т.Г.Шевченка», вісник пам’яті до 200-річчя письменника «Т.Г.Шевченка – великий Кобзар».

Усі заплановані заходи були проведені на достатньому рівні та не залишили байдужими дітей, батьків та педагогів.