Тиждень безпеки дитини

Про проведення «Тижня безпеки дитини»

в ДНЗ № 2

З 05 по 09 жовтня 2015 року  проведено «Тиждень знань з основ  безпеки життєдіяльності  дитини» .

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Під час «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів.

Для педагогів:

Проведені інструктажі:

·         з охорони праці;

·         по пожежній безпеці;

Протягом тижня була надана консультативна допомога молодим вихователям з проведення заходів «Тижня безпеки дитини» завідувачем, вихователем-методистом, практичним психологом та медсестрою.

Для педагогів  вихователь-методист провела тренінг «Уроки мудрого Добривогонька», під час якого ознайомила з різними формами профілактичної роботи щодо формування у дошкільнят безпечної поведінки з вогнем.

У проведенні «тижня безпеки дитини» прийняли участь всі дошкільні групи закладу.

В групах на заняттях:

Для всіх дітей закладу проведено практичне заняття «З вогнем погані жарти,  жартувати з ним не варто» .

У молодшій групі «Ромашка» будо проведено заняття «Сірники не іграшка», під час якого вихователі ознайомили дітей із правилами пожежної безпеки.

Вихователь Лошицька В.В. провела з дітьми розвагу «Щоб не трапилось пожежі, треба бути обережним», де ознайомила дітей з правилами безпечної поведінки під час ігрової діяльності.

У старшій групі  проведено заняття «Безпека руху на дорозі», де розповіли дітям про проїжджу частину вулиці та тротуар. Дали поняття, що рух транспорту та пішоходів регулюється світлофором. Виховували бажання вивчати правила вуличного руху та дотримуватись їх.

Також було проведено заняття з валеології «Щоб здоровими зростати, корисну їжу слід вживати» на якому вихователь  Кузьмишина Я.О. розширила знання дітей про корисні та шкідливі для здоров’я продукти харчування, збагатила практичний досвід малюків, заохочувала їх до дослідницької діяльності.

Підсумком тижня безпеки стало спортивне свято у старшій групі : «Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося», на якому фізрук  Панамарчук І.В. ознайомила з професіями, представники яких присвятили себе захисту життя і здоров’я інших.

Для батьків:

У групових батьківських куточках оформлені наочності, розроблені поради і рекомендації та пам’ятки  «Здоровий спосіб життя дитини», «Особиста безпека дитини», «Безпека дорожнього руху» та ін..